Pokud se dostanete do situace, kdy Vás navštíví exekutor, mějte se na pozoru předtím, než mu vůbec otevřete dveře, protože je tu velice reálná šance, že Vás nebo majitele Vaší domácnosti okrade bez toho, aby ho někdo potrestal. Exekutoři si totiž beztrestně přichází k desítkám milionů korun podvodným jednáním. Jak to dělají a proč to nikdo neřeší?
Dluhy se samozřejmě musí platit ne však za cenu toho, že Vás oberou za bílého dne. Řada lidí považuje exekutora za úřední osobu, kterou však není. Exekutor je totiž pouze soukromý podnikatel živící se vymáháním dluhů a má samozřejmě některá zákonem daná oprávnění, mezi které rozhodně nepatří některé praktiky, které exekutoři na dlužnících uplatňují.
Dochází tak k situacím, kdy se exekutoři staví nad zákon a přichází si neoprávněně k desítkám milionů korun. Přesto jsou krytí pomocí ministerstva spravedlnosti a Exekutorské komory ČR, která své „ Mafiánské praktiky “ pomocí kterých zametají stopy i za případem dvou exekutorů z Plzně, kteří zpronevěřili desítky milionů korun a v této činnosti stále pokračují a proti nimž je bezmocná i policie, které všemožně brání ve vyšetřování celé události jak ministerstvo spravedlnosti, tak i Exekutorská komora ČR o čemž se můžete dozvědět i na webových stránkách Aktuálně.eu.
Při návštěvě serveru Aktuálně.eu, která se kauze exekutorské komory věnuje tak zjistíte, že exekutoři z Plzně Martin Tunkl a Zdeněk Zítka si přišli pomocí podvodů k řádově desítkám milionů korun. Prověření těchto podvodů však brání také mimo výše uvedené Exekutorské komory ČR i Nejvyšší státní zastupitelství vedené paní JUDr.Renátou Veseckou.
Podvodné praktiky těchto dvou exekutorů odhalila ve své reportáži také Česká televize, při jejímž shlédnutí zjistíte, že tito dva výše uvedení exekutoři si přišli během dvou let na cca šedesát pět milionů korun o čemž v reportáži vypovídá muž, který pro dvojici pracoval. Jméno muže je však kvůli jeho bezpečnosti utajeno, dělí se však dále o své zkušenosti i na stránkách Aktuálně.eu, na který najdete i přímý odkaz na reportáž ČT.
Zjistíte také, že exekutoři zakládali a stále zakládají nelegální pobočky, jejichž existenci však popírají, přitom jsou k dispozici dokumenty dokládající, že kancelář exekutorů měla tolik poboček jako velká prosperující firma: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Tachov a Havířov. Přitom dlužníkům započítávají cestu exekutora ze sídla Exekutorské společnosti, tudíž z Plzně a mnohdy dlužníky ani reálně nenavštíví. Přicházejí si tak díky tomu i na několik tisíc korun, přičemž cesta z Plzně se vůbec neuskuteční, jelikož Vás zástupci exekutorské společnosti navštěvují přímo z oficiálně neexistující kanceláře ve Vašem městě. O tomto se můžete dočíst i v příspěvku umístěném na serveru Týden.cz, konkrétní odkaz na tento příspěvek pak najdete stejně jako další informace o exekutorských podvodech na webu Aktuálně.eu.
Exekutoři Vás však mohou okrást i o majetek, který není Váš přitom, ale mnohdy porušují domovní svobodu, která je ústavně zaručeným právem. Jako záminku pak často exekutoři používají obvykle společnou domácnost s dlužníkem. Více informací o těchto postupech exekutorů je uveřejněno na blogu iDnes.cz, pro který bylo v článku čerpáno taktéž z webu Aktuálně.eu, na kterém naleznete i odkaz na tyto konkrétní informace.
Nenechte se tedy dále okrádat exekutory a zjistěte si veškeré jejich podvodné postupy, proti kterým se můžete začít bránit pomocí hromadné žaloby, do které se zapojili již desítky tisíc podvedených občanů. Zapojit se můžete na webu Aktuálně.eu pomocí veřejné výzvy, ve které najdete veškeré informace týkající se podání hromadné žaloby.
Originální článek naleznete na www.Topuj.cz